//

Komory Korozyjne ASCOTT

Komory Badań Korozyjnych

 

Przez ponad 25 lat firma Ascott jest wiodącym liderem w projektowaniu, produkcji i dostarczaniu komór do badań korozyjnych, odznaczających się innowacyjnością i wysoką jakością. Przez ten czas dostarczaliśmy sprzęt wielu klientom z całego świata, co pozwoliło nam zapewnić sobie międzynarodową reputację firmy godnej zaufania.

 

 

Komory Solne

Badania w mgle solnej są nadal podstawowymi testami odporności korozyjnej, które pozwalają porównywać aktualną i zaprojektowaną jakość produktu – zazwyczaj w oparciu o międzynarodowe standardy. Jest to zatem bardzo popularny test jakości większości firm.

 

Komory Cykliczne (CCT)

Komory Cykliczne łączą tradycyjne testy mgły solnej z innymi dającymi się kontrolować warunkami klimatycznymi, w tym temperaturą i wilgotnością, aby symulować warunki przyspieszonego okresu eksploatacji, zgodnie z potrzebami klienta. Zatem Komory Cykliczne przeważnie wykorzystywane są do przewidywania długości życia produktów.

 

Komory Atmosfär

Komory Atmosfär, stworzone na bazie komór cyklicznych, wyposażone są w dodatkowe funkcje, które umożliwiają spełnienie wymagań branży motoryzacyjnej, zwłaszcza Forda i Volvo. Głownie dotyczy to górnego natrysku solanki za pomocą ruchomych atomizerów, poziomego suszenie powietrzem o dużej prędkości i chłodniczego osuszania.

 

 

 

 

  • firma TOROPOL
  • Wyposażenie dla laboratoriów - aparatura kontrolno-badawcza
  • Wyposażenie dla laboratoriów - aparatura kontrolno-badawcza
  • Wyposażenie dla laboratoriów - aparatura kontrolno-badawcza
aparatura kontrolno-badawcza - Torpol