SERWISANT, ELEKTROMECHANIK – SERWIS, PRODUKCJA

Opis stanowiska pracy

naprawa urządzeń elektromechanicznych w siedzibie firmy oraz u klienta

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym zespole
  • miłą atmosferę pracy

Wymagania

  • podstawowa znajomość mechaniki i elektryki
  • doświadczenie w serwisie i montażu instalacji chłodniczych będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjność – częste wyjazdy do klientów z całej Polski
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie minimum średnie
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • podstawowa znajomość programu MS Word i MS Excell
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • samodzielność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Prosimy o wysyłanie CV na adres email marta@toropol.pl.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Administratorem Państwa danych osobowych jest:

ToRoPoL Sp. z o. o.  z siedzibą w Warszawie, ul. Czarna Droga 29 , 03-620,

wpisany do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. KRS 0000034922 , NIP: 5240004626, REGON:008422516, kapitał zakładowy w wysokości: 50,000 złotych.

Z administratorem istnieje możliwość skontaktowania się pisemnie za pomocą poczty tradycyjnej lub elektronicznie za pośrednictwem adresu: ado@toropol.pl

Zgłoszenia rekrutacyjne będą wykorzystane jedynie w procesie rekrutacji do celu wyłonienia kandydata do pracy. Zostaną usunięte po upływie 60 dni od zakończenia rekrutacji.

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji